[VIP] دانلود سورس Rust Legacy

این مطلب برای کاربران اشتراک ویژه میباشد

شما علاوه بر دانلود سورس Rust Legacy نسخه کامل بدون ویرایش بازی Rust Legacy (Buster) را در این مطلب میتوانید دانلود کنید.
سبک این بازی به صورت بقا است که برای زنده ماندن باید تلاش کنید و طبیعتا در یک محیط و ژانر آخر زمانی خواهد بود. داستان بازی از اینجا شروع می شود که شما وقتی وارد محیط بازی می شوید قبل از آن یک جنگ هسته ای بسیار عظیم رخ داده و همه چیز نابود شده است. حال جنگ پایان یافته و حیات به کره زمین بازگشته و دشت ها سرسبز شده و جنگل ها و درختان و گیاهان و حیوانات همانند دوره های پیشین انسان های نخستین، حیات خود را آغاز کرده اند.

شما با دریافت این سورس میتوانید سرور خود را بزنید و با دوستانتان بازی کنید. این سورس امکانات اولیه را دارا میباشد و کانفیگ شده است. توجه داشته باشید که این ورژن از بازی نسخه اصلی استیم نمیباشد و ورژن Legacy است.

برای دانلود به ادامه مطلب بروید.

دانلود نسخه اصلی بازی rust Legacy (Buster) بدون ویرایش با لینک مستقیم

برای دانلود این سورس به بخش VIP این مطلب مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که برای دریافت باید اشتراک ویژه داشته باشید برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید.


مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

علی سعیدلویی

200 مطلب منتشر شده

اسم من علی سعیدلویی هست، من اینجام تا در کنار هم بتونیم جامعه گیمینگ ایران رو روز به روز پیشرفت بدیم. بیش از چند سال هست که در حوزه توسعه و برنامه نویسی بازی های آنلاین و شبکه ای فعالیت میکنم، در کنار این ها همیشه توی حوزه طراحی وب، سئو و برنامه نویسی زبان های مختلف هم سرک کشیدم?

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...