معرفی لوگوی جدید!

ما همدیگه رو داریم!

در این شرایط سخت کشور که متاثر در قطعی و اختلال اینترنت بوده است، فعالیت پانتی گیم هم در همین مورد دچار مشکل شد. ما در اینجا وظیفه خود میدانیم که در این شرایط در کنار یکدیگر می توانیم با حمایت از جامعه گیمینگ ایران از پس هر مشکلی برآییم.

به همین علت ما لوگوی جدیدی را معرفی می کنیم که منطبق با شرایط فعلی کشور طراحی کرده ایم و حمایت خود را برای گیمران عزیز ایرانی اعلام میداریم.

معرفی لوگوی جدید!

در طرح اولیه معرفی لوگوی جدید از فونت های گیمینگ استفاده می شوند، ما همواره در تلاش بودیم که بتوانیم طبق المان های شرکت های بازی سازی لوگو را الهام بگیریم و در اختصار حروف P و G ترکیب شده است، رنگ قرمز در حروف A به معنای امید و اشتیاق در نظر گرفته شده که مخفف آن (Always Available) نشان دهنده همیشه در دسترس بودن خدمات و پشتیبانی پانتی گیم می باشد. در لوگو، آیکون کنسول بازی و براکت {?} نیز قرار داده شده که نماد فعالیت پانتی گیم در توسعه و برنامه نویسی هست.

شرایطی که همه ما متاثر از این روزهای سخت شده‌ایم امید می رود که با گام نهادن در این عرصه و با حمایت از جامعه گیمینگ ایران وظیفه خودمان را انجام دهیم!

 

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

علی سعیدلویی

200 مطلب منتشر شده

اسم من علی سعیدلویی هست، من اینجام تا در کنار هم بتونیم جامعه گیمینگ ایران رو روز به روز پیشرفت بدیم. بیش از چند سال هست که در حوزه توسعه و برنامه نویسی بازی های آنلاین و شبکه ای فعالیت میکنم، در کنار این ها همیشه توی حوزه طراحی وب، سئو و برنامه نویسی زبان های مختلف هم سرک کشیدم?

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...