رفع مشکل قطع شدن آنلاین بازی های Stronghold legends و Stronghold 2

در این مطلب قصد داریم مشکلات قطع شدن بازی های Stonghold legends و stronghold 2 حین آنلاین بازی کردن را به شما آموزش دهیم، این آموزش هم برای لانچر Game Ranger و استیم قابل استفاده میباشد.
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در انجام بازی کردن به صورت آنلاین با دوستان خود هستید که ناگهان هنگام بازی سرور به طور کامل قطع میشود، در اینجا روشی برای شما تایین کردیم تا بتوانید مشکلات احتمالی را رفع کنید.

آموزش:

  1. ابتدا به محل نصب بازی رفته برای مثال: C:/Program Files(x86) /Steam / steamapps / common / Sronghold legends سپس روی بازی مورد نظر کلیک راست کنید و گزینه ای Properties را انتخاب کنید.
  2. به بخش Compatibillty بروید و سپس تیک گزینه ای Run this program in compatibility mode for بزنید و گزینه ای (Windows XP (Service Pack 3 را بزنید.
  3. در آخر با زدن گزینه ای Ok لانچر Game ranger یا استیم را برای بازی اجرا کنید.
مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

علی سعیدلویی

200 مطلب منتشر شده

اسم من علی سعیدلویی هست، من اینجام تا در کنار هم بتونیم جامعه گیمینگ ایران رو روز به روز پیشرفت بدیم. بیش از چند سال هست که در حوزه توسعه و برنامه نویسی بازی های آنلاین و شبکه ای فعالیت میکنم، در کنار این ها همیشه توی حوزه طراحی وب، سئو و برنامه نویسی زبان های مختلف هم سرک کشیدم?

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...