دانلود گیم مود زندگی مجازی (RolePlay) برای فایوام

سورس بازی رول پلی fivem که یک گیم مود نقش آفرینی (RolePlay) با ماهیت زندگی واقعی که بهترین سری مود های Fivem میباشد، شما در این گیم مود میتوانید هرکاری که بخواهید انجام دهید و این یکی مزیت های این سری گیم مود های Fivem است. در این مود جزئیات بسیار رعایت شده و اقلیت و شغل های متنوعی گذاشته شده فقط باید توجه داشته باشید که گیم مود با وجود امکانات زیاد باگ های خاص خودش هم دارا میباشد. دیتابیس این گیم مود بر پایه MySQL میباشد. برای آموزش راه اندازی سرور اینجا کلیک کنید.

این سورس یکی از بهترین گیم مود های پابلیک فایوام میباشد که یکی از قابلیت های منحصر به فرد این سورس اضافه کردن هر اسکریپتی که بخواهید را دارا میباشد. برای راه اندازی این گیم مود برنامه های XAMPP و HeidiSQL را باید دارا باشید. برای دریافت فیلم آموزشی اختصاصی به اینجا مراجعه کنید.

قابلیت های گیم مود: Taxi, bank driver, police, EMS, Drug dealer, Hacker, Mechanic, Delivery Driver, Lawyer, Bounty Hunter, Exotic Car Dealer, Weapons Smuggler, Fisherman, Medical Delivery Driver, Cargo Pilot, Airline Pilot, Forger, Trash Collector, UPS, house و …


مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

علی سعیدلویی

99 مطلب منتشر شده

با سلام خدمت شما، علی هستم مدیر و موسس مجموعه پانتی گیم، بیش از 3 سال هست تو حوزه بازی های آنلاین و شبکه ای فعالیت دارم و همچنین در کنار این ها به برنامه نویسی بازی های آنلاین و وب مستری مشغول هستم. در صورت هرگونه سوال در خدمت شما خواهم بود.

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...