دانلود گیم مود زندگی مجازی (RolePlay) برای فایوام

سورس بازی رول پلی fivem که یک گیم مود نقش آفرینی (RolePlay) با ماهیت زندگی واقعی که بهترین سری مود های Fivem میباشد، شما در این گیم مود میتوانید هرکاری که بخواهید انجام دهید و این یکی مزیت های این سری گیم مود های Fivem است. در این مود جزئیات بسیار رعایت شده و اقلیت و شغل های متنوعی گذاشته شده فقط باید توجه داشته باشید که گیم مود با وجود امکانات زیاد باگ های خاص خودش هم دارا میباشد. دیتابیس این گیم مود بر پایه MySQL میباشد. برای آموزش راه اندازی سرور اینجا کلیک کنید.

این سورس یکی از بهترین گیم مود های پابلیک فایوام میباشد که یکی از قابلیت های منحصر به فرد این سورس اضافه کردن هر اسکریپتی که بخواهید را دارا میباشد. برای راه اندازی این گیم مود برنامه های XAMPP و HeidiSQL را باید دارا باشید. برای دریافت فیلم آموزشی اختصاصی به اینجا مراجعه کنید.

قابلیت های گیم مود: Taxi, bank driver, police, EMS, Drug dealer, Hacker, Mechanic, Delivery Driver, Lawyer, Bounty Hunter, Exotic Car Dealer, Weapons Smuggler, Fisherman, Medical Delivery Driver, Cargo Pilot, Airline Pilot, Forger, Trash Collector, UPS, house و …


مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

علی سعیدلویی

200 مطلب منتشر شده

اسم من علی سعیدلویی هست، من اینجام تا در کنار هم بتونیم جامعه گیمینگ ایران رو روز به روز پیشرفت بدیم. بیش از چند سال هست که در حوزه توسعه و برنامه نویسی بازی های آنلاین و شبکه ای فعالیت میکنم، در کنار این ها همیشه توی حوزه طراحی وب، سئو و برنامه نویسی زبان های مختلف هم سرک کشیدم?

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...