آموزش ساخت سرور آنلاین بازی 7 Days to die

عنوان 7Days to Die کاری از استودیوی سازنده The Fun Pimps می باشد که در ژانر ترسناک به همراه تلاش برای حفظ جان طراحی شده و مد آن سینگل پلیر و مولتی پلی است.  این بازی ابتدا در اواخر سال 2013 از طریق Steam Early Access برای Microsoft Windows و OS X عرضه شد و قرار است

نسخه PlayStation4 و XboxOne آن در تاریخ 28 ژوئن (8 تیر) در امریکای شمالی و در تاریخ 1 جولای (11 تیر) در اروپا ارائه شود. داستان این بازی مربوط به زمان پس از جنگ جهانی سوم است که بخش وسیعی از جهان نابود شده و گیمر نقش یک بازمانده این جنگ را ایفا می کند که باید برای حفظ جانش به دنبال پناهگاه، غذا و آب باشد و  با دشمنان مبارزه کند.

آموزش ساخت سرور آنلاین بازی 7Days to Die:
ابتدا باید نرم افزار SteamCMD را دانلود و نصب کرده سپس وارد اکانت استیم و بازی شده، بعد از آن باید شما برای نصب دایرکتوری اقدام بفرمایید.
برای نصب دایرکتوری ابتدا دستور زیر را در SteamCMD وارد کنید.
\force_install_dir c:\SteamCMD\7_Days_to_Die_server
سپس برای ران کردن دستور زیر را بزنید تا فایل های سرور برایتان نصب شود.
app_update 294420
شما میتوانید برای کانفیگ کردن از فایل serverconfig.xml در پوشه c:\SteamCMD\7_Days_to_Die_server استفاده کنید و در مرحله ای آخر برای استارت کردن سرورتان فایل startdedicated.bat بزنید.

شما میتوانید برای نصب فایل های سرور (Dedicated Server) بازی را که در باکس دانلود قرار داده ایم را دانلود کنید.

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

علی سعیدلویی

200 مطلب منتشر شده

اسم من علی سعیدلویی هست، من اینجام تا در کنار هم بتونیم جامعه گیمینگ ایران رو روز به روز پیشرفت بدیم. بیش از چند سال هست که در حوزه توسعه و برنامه نویسی بازی های آنلاین و شبکه ای فعالیت میکنم، در کنار این ها همیشه توی حوزه طراحی وب، سئو و برنامه نویسی زبان های مختلف هم سرک کشیدم?

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...