آموزش ساخت سرور آنلاین بازی GTA V – RageMP

Grand Theft Auto یا به اختصار GTA یکی از شناخته شده ترین بازی های دنیا شهرتش را مدیون شباهت نسبی اش به دنیای واقعی است. این ویژگی از نسخه سوم (GTA III) به بعد به طور درخشانی ارائه شد و هربار با عرضه نسخه ای جدید بهبود یافت تا تجربه نهایی به دنیای واقعی نزدیک تر شود. بعد از نسخه سوم می توان گفت شرکت سازنده بزرگ ترین قدم در این راستا را با تازه ترین نسخه بازی یعنی GTA V برداشت.

مود rage mp که به تازگی وارد GTA V شده است به راحتی میتوان سرور آنلاین ساخت و بازی را آنلاین بازی کرد. برای بازی کردن نیازمند به نسخه اوریجینال بازی است و در صورت انتشار آخرین نسخه کرک در همین سایت گذاشته خواهد شد.


آموزش ساخت سرور آنلاین بازی GTA V تحت RageMP:
ابتدا فایل های سرور را از باکس دانلود دریافت نمایید و سپس پوشه Servers-file را اکسترکت کنید. بعد از انجام مراحل اولیه برای کانفیگ کردن سرور فایل conf.json را با Notepad ++ باز کرده و فیلد های مشخص شده را در صورت دلخواه میتوانید عوض کرده و سیو نمایید.
سپس برای ران کردن سرور خود برنامه Server.exe را باز کرده و منتظر بمانید تا سرور به طور کامل راه اندازی شود. برای ورود از ایپی سرور مجازی یا ایپی نوشته شد در server.exe استفاده نمایید.
گیم مود پیشفرض به صورت Freeroam بود و برای دانلود گیم مود های بهتر و پیشرفته تر باید کد نویسی بلد باشید یا از سایت RageMP گیم مود های گذاشته شده را استفاده کنید.

هرگونه سوال در بخش دیدگاه پاسخ داده خواهد شد.

دانلود باکس
مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

علی سعیدلویی

198 مطلب منتشر شده

اسم من علی سعیدلویی هست، من اینجام تا در کنار هم بتونیم جامعه گیمینگ ایران رو روز به روز پیشرفت بدیم. بیش از چند سال هست که در حوزه توسعه و برنامه نویسی بازی های آنلاین و شبکه ای فعالیت میکنم، در کنار این ها همیشه توی حوزه طراحی وب، سئو و برنامه نویسی زبان های مختلف هم سرک کشیدم?

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...