[VIP] دانلود پراید وانت سایپا برای فایوام

این مطلب برای کاربران اشتراک ویژه میباشد

دانلود پراید وانت سایپا برای فایوام

این مود پراید وانت سایپا برای فایوام مدل سازی شده است و قابل استفاده برای تمامی نسخه های فایوام می باشد. خودرو های ایرانی از پرطرفدارترین مدل ها جهت استفاده در بازی های کامپیوتری برای گیمر های ایرانی است پس استفاده از این نوع ماشین های ایرانی در سرور خود باعث ایجاد جذابیت در روند رول پلی و سایر موارد موجود در سرور های فایوام می شود. شما می توانید با گذاشتن این ماد در بخش فروشگاه ماشین های ویژه در سرور خود و با فروش آنها کسب درآمد داشته باشید. تمامی دیتا فایل های مورد نیاز این ماشین تبدیل و برای فایوام بهینه سازی شده است و هم اکنون شما می توانید با دانلود پراید وانت سایپا برای فایوام آن را در سرور خود نصب کنید.

برای دانلود و آموزش نصب این مود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نوع مود: Add-On

امکانات: طراحی محیط داخلی، بدنه، آینه، تکسچر های سفارشی، نشان سایپا

آموزش استفاده و نصب ماد پراید وانت سایپا برای فایوام

برای نصب پراید وانت سایپا برای فایوام کافیست پس از دانلود ماد مورد نظرتان، فایل را در فولدر resources خود اکسترکت کرده و سپس به کانفیگ سورس خود (server.cfg) بروید و با توجه به نام سورس مقدار start [x] را در کانفیگ خود ثبت کنید. برای مثال نام فولدر ماد اگر irancar باشد شما باید مقدار start irancar را در کانفیگ خود ذخیره کنید.

جهت استفاده از ماد و spawn کردن آن در محیط بازی خود کافیست از نام فایل yft داخل ماد استفاده نمایید. معمولا در سورس های رول پلی از دستور car/ جهت ایجاد ماشین در سرور استفاده می نمایند.

 

توجه داشته باشید که برای دریافت باید اشتراک ویژه داشته باشید برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید.


مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

علی سعیدلویی

184 مطلب منتشر شده

اسم من علی سعیدلویی هست، من اینجام تا در کنار هم بتونیم جامعه گیمینگ ایران رو روز به روز پیشرفت بدیم. بیش از چند سال هست که در حوزه توسعه و برنامه نویسی بازی های آنلاین و شبکه ای فعالیت میکنم، در کنار این ها همیشه توی حوزه طراحی وب، سئو و برنامه نویسی زبان های مختلف هم سرک کشیدم?

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...