[VIP] دانلود اسکریپت آژیر ایرانی برای فایوام

این مطلب برای کاربران اشتراک ویژه میباشد

 

دانلود اسکریپت آژیر ایرانی برای فایوام

این اسکریپت آژیر پلیس و آمبولانس ایران برای فایوام ایجاد شده است و قابل استفاده برای تمامی نسخه های فایوام می باشد. خودرو های ایرانی از پرطرفدارترین مدل ها جهت استفاده در بازی های کامپیوتری برای گیمر های ایرانی است پس استفاده از این نوع ماشین های ایرانی در سرور خود باعث ایجاد جذابیت در روند رول پلی و سایر موارد موجود در سرور های فایوام می شود. با استفاده از این اسکریپت می توانید برای تمامی ماشین های پلیس و آمبولانس خود آژیر های ایرانی را تنظیم کنید تا صدای آن در سرور رول پلی شما مورد توجه بیشتری قرار بگیرد. و هم اکنون شما می توانید با دانلود اسکریپت آژیر ایرانی برای فایوام آن را در سرور خود نصب کنید.

برای دانلود و آموزش نصب این مود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

 

نوع مود: افکت صدا و اسکریپت

نحوه کارکرد اسکریپت:

کلید روشن کردن چراغ ها: Q
کلید روشن کردن آژیر: alt
کلید تغییر صدای آژیر: R

آموزش استفاده و نصب اسکریپت آژیر ایرانی برای فایوام

برای نصب اسکریپت آژیر ایرانی برای فایوام کافیست پس از دانلود ماد مورد نظرتان، فایل را در فولدر resources خود اکسترکت کرده و سپس به کانفیگ سورس خود (server.cfg) بروید و با توجه به نام سورس مقدار start [x] را در کانفیگ خود ثبت کنید. برای مثال نام فولدر ماد اگر irancar باشد شما باید مقدار start irancar را در کانفیگ خود ذخیره کنید.

جهت استفاده از ماد و spawn کردن آن در محیط بازی خود کافیست از نام فایل yft داخل ماد استفاده نمایید. معمولا در سورس های رول پلی از دستور car/ جهت ایجاد ماشین در سرور استفاده می نمایند.

 

توجه داشته باشید که برای دریافت باید اشتراک ویژه داشته باشید برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید.


مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

علی سعیدلویی

198 مطلب منتشر شده

اسم من علی سعیدلویی هست، من اینجام تا در کنار هم بتونیم جامعه گیمینگ ایران رو روز به روز پیشرفت بدیم. بیش از چند سال هست که در حوزه توسعه و برنامه نویسی بازی های آنلاین و شبکه ای فعالیت میکنم، در کنار این ها همیشه توی حوزه طراحی وب، سئو و برنامه نویسی زبان های مختلف هم سرک کشیدم?

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...