021-91302562 info@pantigame.ir تایم کاری : شنبه تا پنجشنبه ایران، تهران

۱- قوانین عمومی

مشتری یا هر شخص دیگر که به نمایندگی از مشتری این توافقنامه را با عمل تائید، به صورت الکترونیکی امضا می نماید، بدین وسیله اعلام می کند و متعهد می شود که دارای حقوق، اختیارات و اعتبار لازم برای اجرای مفاد این توافقنامه را دارا می باشد و هیچ یک از حقوق و مزایای این توافقنامه را به شخص دیگر انتقال نخواهد داد. همچنین متعهد می شود که ۱۸ سال یا بیشتر سن دارد و یا وکیل قانونی وی این شرایط را دارد و به جانشینی وی این قرارداد را امضاء خواهد کرد و تضمین می نماید که تمام کارهایی را که انجام می دهد با علم بر اینکه بر منافع قانونی دیگران آسیب نمیزند و با منافع آنها در تضاد نیست انجام می دهد.

1،1 رعایت کردن قوانین جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه در هر شرایط واجب است
رعایت شعونات اسلامی واجب است.
فرستادن هرگونه فیلم و عکس های مستهجن، زشت، توهین آمیز و غیر اسلامی ممنوع میباشد.

1،2 هرگونه توهین به قومیت ها، ادیان کشور و… ممنوع میباشد.
در مجموعه پانتی گیم صحبت کردن با زبان فارسی و انگلیسی مجاز است.

1،3 قرار دادن و پخش برنامه ها و آموزش های غیر مجاز مانند هک،کرک و… در سرور ها و شبکه های مرتبط با مجموعه ممنوع است.

1،4 خرید و فروش غیرمجاز طبق قوانین در این مجموعه باعث مسدود شدن همیشگی شما میشود.

1،5 هرگونه سوء استفاده و کلاهبرداری از داده، شماره تلفن، آیدی و ایمیل و… دیگران و حتی مجموعه پیگرد قانونی دارد.

1،6 اسپم، هک، کرک، دیداس و… ممنوع میباشد و پیگرد قانونی دارد.

۱٫7 برای خرید سرویس ها فقط از طریق PantiGame.ir/shop مجاز است و مجموعه هیچگونه مسئولیتی نسبت به خرید کاربران از اشخاص متفرقه و مسئولان سرورها به نام پانتی گیم بر عهده نمیگیرد.

۱٫8 کاربران موظف اند اطلاعات حساب کاربری خود را قبل از خرید کامل کنند و از اطلاعات غلط خودداری کنند. درصورت عدم رعایت، هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم پیگیری پانتی گیم نخواهد بود.

1،9 کاربران میتوانند بعد از خرید سرور، خود اقدام به آپلود کانفیگ و پلاگین اختصاصی و ادیت شده توسط خودشان بنمایند و پانتی گیم بصورت رایگان اقدام به نصب سرور آن ها مینماید. اما درصورتی که کانفیگ مربوطه با مشکلات و باگ هایی مواجه بود، هیچ گونه مسئولیتی از سوی ما پذیرفتنی نیست و کاربر خود، موظف به حل مشکلات است. درصورتی که مشکلات بوجود آمده از حد معقول خود زیادتر گردنند. بطوری که بارها و بارها پشتیبان سرورها را درگیر آپلود کانفیگ برای حل آن مشکلات کنند، پشتیبان میتواند از آپلود مکرر تا مدت مشخصی خودداری کند.

1،10 درصورت ایجاد اخلال در سرور های پانتی گیم حل مشکل آن نیز حق پشتیبان فنی مجموعه میباشد اما درصورتی که مشکل از سمت کاربر باشد طبق ماده 1،9 پیگیری خواهد شد.

1،11 بعد از خرید هرگونه محصول و سرور امکان بازگشت وجه وجود ندارد و پانتی گیم هیچگونه مسئولیتی در قبال مبلغ هزینه شده به عهده نمیگیرد.

1،12 مجموعه پانتی گیم در جهت ایجاد سطح کیفی سرور های بازی به صورت پاره وقت و خلاصه اسکریپتر و برنامه نویس به سرویس ها ارائه می نماید.

1،13 بعد از پرداخت سرویس توسط کاربران به پانتی گیم، مجموعه موظف است حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری، سرور را به کاربر تحویل بدهد.

1،14 مالک سرور اجازه تبلیغ دیگر سرورها و آیپی های غیر را در سرور خود نخواهد داشت و درصورت مشاهده، پانتی گیم قادر به غیر فعال کردن سرور مربوطه میباشد.

1،15 مالک سرور اجازه تبلیغ سرور خود در دیگر سرورهای مربوط به مشتریان دیگر در مجموعه راه نخواهد داشت و درصورت مشاهده موارد این چنینی مجموعه قادر به غیر فعال کردن سرور مربوطه میباشد.

1،16 استفاده از چیت و تبلیغات و هرگونه موارد مشابه در سرورهای دیگران، برای جذب پلیر به سرور مالک خلاف قوانین بوده. و مسئولیت رخداد اینگونه موارد توسط ادمین ها و مسئولین مالک سرور، بر عهده شخص مالک میباشد و درصورت نادیده گرفتن تذکرات لازم، پانتی گیم اقدام به غیر فعال کردن سرور خواهد کرد.

1،17 پانتی گیم در غیر از سرور های اسپانسری هیچ تبلیغاتی در سرور ها ندارد.

1،18 مجموعه از فروش اکانت بازی های مختلف هیچ مسئولیتی ندارد و فقط بازی را به طور سالم و کامل تحویل میدهد.

بعد از خرید سرویس آموزشات و نکات مورد نیاز به صورت ایمیل برای خریدار فرستاده میشود و در صورتی که سوالی برای خریدار پیش آمد میتواند به بخش پشتیبانی مراجعه فرماید.

1،19 پانتی گیم تمامی دیتابیس های اطلاعات کاربران را در نزد خود محفوظ نگه میدارد و همچنین سیاست های حریم خصوصی را به خوبی رعایت میکند.

1،20 استفاده مدیران سرور از چیت در سرورهای دیگر پانتی گیم خلاف قوانین بوده و حذف سرویس را در پی خواهد داشت.

1،21 ادمین حق بن یا مسدود کردن افراد متخصص و برنامه نویس را بدون مدرک ندارد.

 

1،22 پانتی گیم با هیچ مرجع و پشتیبانی بازی های آنلاین و فروش گیم سرور و سایر شرکت های این چنینی ارتباطی ندارد. همواره تلاش ما برقراری ارتباط مثبت با مراجع دیگر بوده و  مولفه همکاری را در جهت پیشرفت سرلوحه خود قرار داده است. کاربران نباید در سایت یا مجموعه دیگری از پانتی گیم را تبلیغات کنند و موظفند مساله را با مدیریت کل سایت مقابل مطرح کنند .

1،23 از مطرح کردن مطالب خلاف قوانین جمهوری اسلامی و مطالبی که جزء جرائم رایانه ای محسوب میشوند جدا خودداری کنید.

1،24 تبلیغ برای جذب مدیر و کاربر در تمام قسمت ها ممنوع می باشد. استفاده از تبلیغات غیر اخلاقی در گیم سرور ها اکیدا ممنوع است.

1،25 درخواست ادمینی رایگان، گیم سرور رایگان و … در سایت ممنوع است و درخواست هایی که در این مورد ارسال شود بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.

1،26 در صورت ملاحظه هرگونه مسائل خلاف قوانین توسط کاربران و مدیران سایت سریعا آن را گزارش دهید.

1.27 پانتی گیم متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند. در واقع با استفاده از سایت و محصولات پانتی گیم، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید که همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات پانتی گیم، مانند سورس، گیم مود, موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پانتی گیم جزئی از اموال پانتی گیم محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار پانتی گیم است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای پانتی گیم محفوظ می‏‌دارد.

آخرین بزور رسانی در سه شنبه – 26 دی 1399.